Ošklivka Katka

Ošklivka Katka11

Seriálcsfd.cz

Česko, 2008, 56 min

Komedie, Romantický

71%

Ošklivka Katka

Ošklivka Katka: hd.1080p
HD

Všichni máme jistě rádi pohádky a vůbec při tom nezáleží na věku. V případě „Ošklivky Katky“ jde o moderní variaci pohádky O Popelce s tím, že děj se odehrává v módní firmě. Naše hrdinka se jmenuje Katka, pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů. Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě. Potud by bylo všechno v pořádku. Jenže teď se Katka nachází v situaci, kdy by ráda našla místo odpovídající jejímu vzdělání a odborné erudici. Jenže to je problém. V dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. A mezi ně Katka rozhodně nepatří. Navíc vkusně se obléknout a mít zájem o módu je něco, co ji absolutně míjí. Se svými starými brýlemi, nemožným účesem, rovnátky a nevkusným oblečením se nemůže divit, že ji všichni nazývají „ošklivkou“.
Katku to netrápí, jenže o jedno místo kvůli svému vzhledu přišla (klienti v bance si stěžovali), dalšími přijímacími pohovory neprošla. Táta je bez práce, mamince její krámek s potravinami moc nevydělává... Co s tím? Když Katka objeví v novinách inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi, vůbec neváhá. A tady začíná její neuvěřitelný příběh, který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím. Na své cestě potká velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu. Jeho srdce nakonec získá, cesta za vysněným cílem je však dlouhá a trnitá...

sex, láska, intriky, nevěra, rodina, gay, peníze, naschvály, vydírání, sekretářka, modeling, móda, nenávist, dluhy


Hrají: Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková,  .....Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Lilian Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Hanychová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Jakub Leier, Jan Husák, Jaromír Husák, Oliver Sieber, Veronika Senciová, Václav Veselý

Režie: Jiří Chlumský, Petr Slavík, Petr Nikolaev, Květoslav Řezníček, Jan Sládek

Scénář: Markéta Drahokoupilová, Iva Klestilová, Iva Hlaváčková, Evita Naušová, Jindřiška Mendozová

Producenti: Jan Bílek

Hudba: Karel Mařík

Kamera: Asen Šopov

Střih: Martin Šašek, Petr Kolvek

Scénografie: Aleš Čepelka

Kostýmy a make-up: Ivo Strangmüller, Simona Rybáková, Iveta Trmalová, Andrea McDonald

Zvuk: Petr Provazník, Miloš Gluvňa

Mohlo by vás zajímat
Komentáře - 2 komentáře

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.


Sabina
Sabina(anonymní uživatel)
30. července 11:38
Strasne se me libi pisnicka The one and only v Osklivce Katce je dokonala a strasne a uplne se tam nejvic hodi je to dokonale a naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:):):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Fakt strasne pekne a hezke...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sabina
Sabina(anonymní uživatel)
12. července 12:52
Strasne uplne nejvic se me libi Osklivka Katka je to naaaaaaaaaaaaaaadherny pribeh a ten Tomas Hejlik je tak naaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:))))))