Spy x Family

Spy x Family89

Seriálcsfd.czimdb.com

スパイファミリー

Japonsko, 2022, 24 min

Komedie, Thriller, Akční, Animovaný

10%

Spy x Family

Spy x Family: hd.1080p
HD

Pro agenta známého jako "Twilight" není žádný rozkaz nesplnitelný a žádná mise příliš těžká, přeci jen jde v jeho práci o světový mír. Twilight je totiž nejlepší špión země jménem Westalis a neúnavně pracuje na tom, aby zabránil extremistům rozpoutat válku se sousední zemí Ostania. V rámci své nejnovější mise se musí dostat do blízkosti ostanského politika Donovana Desmonda. Ten si však potrpí na tradiční rodinné hodnoty a prakticky jediní, s kým se stýká, jsou rodiče přátel jeho syna, což jsou především spolužáci z elitní Eden Academy. Agent tedy čelí nejtěžšímu úkolu své kariéry: najít manželku, sehnat dítě, které se dostane na Eden Academy a pak si před Desmondem hrát na šťastnou rodinu.
Twilight, nyní pod aliasem „Loid Forger“, rychle adoptuje nenáročného sirotka Anju, aby ztvárnila roli šestileté dcery a budoucí studentky Eden Academy. Jako manželku si nakonec vybere Yor Briar, roztržitou kancelářskou pracovnici, která hledá falešného partnera, aby udělala dojem na své přátele. Loid však není jediný, kdo před světem něco skrývá. Yor totiž po nocích pracuje jako nájemný zabiják, a tak pro ni manželství s Loidem vytváří dokonalé krytí, protože kdo by podezříval hodnou manželku a matku. Navíc ani Anja není obyčejná dívka, jak by se mohlo na první pohled zdát; je to esper, produkt tajných vládních experimentů, se schopností číst myšlenky, které se před nedávnem podařilo utéct z laboratoře, ovšem protože je dítě, skončila v sirotčinci. Díky svým schopnostem zná dívka skutečnou identitu svých fiktivních rodičů a je nadšená, že její noví rodiče jsou cool tajní agenti! Nikdy by jim to samozřejmě neřekla, to by zkazilo zábavu.
A tak vzniká na první pohled obyčejná rodina Forgerových, kde však pod jednou střechou bydlí špión, nájemná vražedkyně a esper, všichni snažící se před ostatními utajit svou skutečnou identitu, ale zároveň dál plnit všechny své úkoly a mise. A tak i když tito lháři, podvodníci a zabijáci jen plní své role, stejně časem zjišťují, že rodina je mnohem víc, než jen pokrevní pouto…

agenti, škola, rodina, dcera, špioni, anime


Mohlo by vás zajímat
Komentáře - zatím bez komentáře

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.